znak wodny

2016-10-28 17:01:06|Paweł Buczyłko

Dobre Biuro Nieruchomości, czyli JAKIE?

Wrzuciłeś ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości ale nic się nie dzieje? Zleciłeś sprzedaż Biurowi Nieruchomości ale nadal nie ma postępów? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, na które trzeba zwracać uwagę wybierając firmę, która zaopiekuję się sprzedażą Twojej nieruchomości. Dzięki nim dokonasz najlepszego wyboru.

Po pierwsze KONTAKT

Masz nieruchomość do sprzedania więc szukasz biura, które Ci w tym pomoże. I pierwsze co robisz po znalezieniu ciekawej firmy to próbujesz się z nią skontaktować. Jeśli firma nie odzywa się jedną czy drugą dobę to może oznaczać, że nie jest zbyt profesjonalna, bo jeśli teraz się nie odzywa, to czy później nie będzie problemu z nawiązaniem kontaktu?

Wybierz firmę, która szybko reaguje. Wtedy masz pewność, że sprzedaż twojej nieruchomości zostanie potraktowana z pełnym zaangażowaniem.

WIDOCZNOŚĆ OFERT

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość przy pomocy najlepszych specjalistów najpierw sprawdzić ich pozycję na rynku. Możesz to zrobić poprzez sprawdzenie pozycji oferowanych przez nich nieruchomości na popularnych portalach np. gratka.pl,. Jeśli ofert tej firmy musisz szukać przekopując dziesiątą stronę to już powinno dać Ci do myślenia, że to nie tej firmy szukasz. Firma, z której usług warto skorzystać jest widoczna na pierwszych stronach.

BO LICZY SIĘ JAKOŚĆ

 

Szukając Biura Nieruchomości warto zwrócić uwagę na to, jakimi narzędziami do promocji oferty się posługuje. Jeśli biuro ma bogatą ofertę oznacza to, że ich możliwości promocji są większe, co wpłynie na większe dotarcie do odbiorców, jednocześnie zwiększając szansę na sprzedaż nieruchomości w krótszym czasie i korzystnej cenie.

Narzędzia marketingowe stosowane w sprzedaży nieruchomości to m.in.:

  • Promocja w mediach społecznościowych,
  • publikacja ofert na portalach tematycznych,
  • profesjonalne zdjęcia, filmy,
  • reklama internetowa,
  • billboardy i banery,
  • akcje promocyjne,
  • baza potencjalnych klientów,
  • zdjęcia i firmy z drona
  • wizualizacje 3d.

Prześledź oferty firm, materiały jakie publikują, porównaj je i wybierz tę firmę, której ogłoszenia przykuły Twoją uwagę.

Dobra jakość materiałów wpływa nie tylko na większe zainteresowanie ofertą, ale również na cenę. A przecież zależy Tobie, na osiągnieciu optymalnie jak najwyżej ceny, prawda?

Każda osoba, płacąca za usługi, chce wiedzieć za co dokładnie płaci. Profesjonalne Biuro Nieruchomości będzie miało w ofercie raportowanie wyników swojej pracy. Klient posiada dzięki temu wgląd w czynności jakie zostały wykonane, w procesie sprzedaży nieruchomości i jakie koszty poniosło biuro aby dotrzeć do potencjalnego Kupca.

Mamy nadzieje, że przedstawione wskazówki pomogą Ci w wyborze najlepszego Biura Nieruchomości.

 

Paweł BuczyłkoDoradca finansowy

Menadżer, związany z branżą doradztwa finansowego i nieruchomości od 9 lat. Ekspert w dziedzinie finansów osobistych, rynku nieruchomości oraz form pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej dla sektora MŚP.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w m.in. w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A., bankach oraz jako manager w firmie Expander. Absolwent wydziałów Ekonomii i Informatyki Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Ukończył studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości oraz prawa podatkowego i skarbowości.
Od pierwszych chwil założenia Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem modelu biznesowego, koordynacją procesów sprzedaży oraz wdrażaniem strategii rozwoju.
Interesuje się finansami osobistymi, rynkiem nieruchomości, zarządzaniem przedsiębiorstwem. W pracy jest zwolennikiem budowania pozytywnej motywacji, pracy zespołowej i zaangażowania. Miłośnik aktywnego trybu życia. Sport traktuje jako kolejny sposób na przełamywanie własnych granic.

tel: +48 510 272 141
email: pawel.buczylko@grupacdf.pl

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz być z nami na bieżąco zapisz się do newslettera


Bądź na bieżąco

Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF
10-520 Olsztyn, ul. Mazurska 12/18
tel. 89 527 78 13