znak wodny

2016-07-26 08:59:43|Paweł Buczyłko

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI TO NIE AGENT. O RÓŻNICY SŁÓW KILKA

Słyszysz - agent nieruchomości- i już czujesz niepewność? W myślach powtarzasz zasłyszane stereotypy o wysokiej prowizji i braku działania? Dowiedz się czym różni się agent nieruchomości od doradcy!

dordca ds. nieruchomości

 

Doradca do spraw nieruchomości to przede wszystkim opiekun interesów Klienta

 

Agent – stereotypowo pojmowany, ma za zadanie kupić, bądź sprzedać nieruchomość (skojarzyć strony transakcji).

 Zadaniem doradcy nie jest wyłącznie kupno, lub sprzedaż.

Doradca do spraw nieruchomości, to profesjonalny opiekun Klienta!

On przede wszystkim ma obowiązek dbać o potrzeby i bezpieczeństwo, osoby chcącej kupić, bądź sprzedać nieruchomość.

 

Główne zadania doradcy ds. nieruchomości to:

 

  • sporządzenie rzetelnej wyceny nieruchomości, dopasowanej do rynku,
  • zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji,
  • dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, ale też jego stylu życia oraz potrzeb,
  • pośrednicząc w kupnie nieruchomości, dokonać dobrej inwestycji kapitału, wybierając nieruchomość w atrakcyjnej cenie, w porównaniu do podobnych ofert na rynku,
  • sprzedając mieszkanie, osiągnięcie jak najwyższe ceny.

 

Doradca to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie

 

Doradca to osoba, która oferuje specjalistyczne wsparcie na każdym etapie kupna, czy sprzedaży nieruchomości. Prowadzi on Klienta przez wszystkie etapy transakcji, wyjaśnia wątpliwości, odpowiada na pytania, dopasowuję ofertę do specyfiki rynku pomaga przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.

Dba o bezpieczeństwo i daje pełne wsparcie, przy tak trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości.

 

Liczą się działania, nie tylko prowizja!

 

Nie ma co się oszukiwać – prowizja jest niezbędnym elementem przy sprzedaży nieruchomości. To ona pozwala na budżetowanie procedury niezbędnej do skutecznego przeprowadzenia procesu sprzedaży lub kupna nieruchomości. Przeznaczona jest na szereg działań, prowadzących do finalizacji transakcji.

Dobry doradca nieruchomości to taki, który potrafi przedstawić szczegółowy raport, ukazujący na co zostały przeznaczone środki. Jakie działania zostały wykonane i jakie przyniosły efekty. Doradca przede wszystkim - pracuje za prowizję nie dla prowizji.

 

Doradca nieruchomości to Twój partner!

 

Doradca ds. nieruchomości pozwoli Ci sprzedać lub kupić mieszkanie w najlepszej cenie, dostępnej na rynku. Sprawdzi możliwości finansowe lub zdolność kredytową klienta kupującego, pomoże dobrej najbardziej optymalną formę finansowania transakcji, zadba o każdy szczegół wszystkich etapów transakcji.

 Dobry doradca ds. nieruchomości powinien być osobistym doradcą, dbającym o Twoje dobro. Nie jest on ani sprzedawcą, ani agentem, on przede wszystkim Tobie doradza i jest gwarantem bezpiecznej transakcji.

Paweł BuczyłkoDoradca finansowy

Menadżer, związany z branżą doradztwa finansowego i nieruchomości od 9 lat. Ekspert w dziedzinie finansów osobistych, rynku nieruchomości oraz form pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej dla sektora MŚP.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w m.in. w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A., bankach oraz jako manager w firmie Expander. Absolwent wydziałów Ekonomii i Informatyki Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Ukończył studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości oraz prawa podatkowego i skarbowości.
Od pierwszych chwil założenia Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem modelu biznesowego, koordynacją procesów sprzedaży oraz wdrażaniem strategii rozwoju.
Interesuje się finansami osobistymi, rynkiem nieruchomości, zarządzaniem przedsiębiorstwem. W pracy jest zwolennikiem budowania pozytywnej motywacji, pracy zespołowej i zaangażowania. Miłośnik aktywnego trybu życia. Sport traktuje jako kolejny sposób na przełamywanie własnych granic.

tel: +48 510 272 141
email: pawel.buczylko@grupacdf.pl

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz być z nami na bieżąco zapisz się do newslettera


Bądź na bieżąco

Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF
10-520 Olsztyn, ul. Mazurska 12/18
tel. 89 527 78 13