znak wodny

Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomosci

GrupaCDF - o nas

GrupaCDF oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa finansowego i obsługi rynku nieruchomości. Jesteśmy profesjonalnym zespołem doradców finansowych i specjalistów ds. nieruchomości, działającym na rynku od 2007 roku. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych wraz z załatwieniem formalności związanych z pozyskaniem kredytów mieszkaniowych, a także wieloaspektową pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Wyróżniają nas niestandardowe podejście do oczekiwań klienta, innowacyjność stosowanych metod oraz przede wszystkim – skuteczność i szybkość działania!

Co jest wizją firmy?

Zbudowanie silnej marki, oferującej kompleksowe rozwiązania finansowe przede wszystkim w zakresie doradztwa finansowego i obsługi procesu sprzedaży nieruchomości. Marki zmieniającej rynek poprzez innowacyjność i profesjonalizm działania. Marki zapewniającej klientom wszechstronną pomoc i uwalniającej ich od konieczności poszukiwania wielu podmiotów i narzędzi do obsługi jednej transakcji. Realizując tą wizję, oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.

Współpracując z nami, nie będą Państwo musieli tracić czasu i środków finansowych na bieganie po bankach, kancelariach notarialnych i prawniczych, towarzystwach ubezpieczeń, rzeczoznawcach majątkowych, urzędach, biurach nieruchomości. Wymienione podmioty w większości wypadków są niezbędnym ogniwem procesu udzielania kredytu lub finalizacji transakcji kupna czy sprzedaży nieruchomości. Oczywistym jest, że wolelibyśmy załatwić wszystkie sprawy w jednym miejscu, mając do tego wynegocjowane atrakcyjne warunki cenowe. To jest właśnie najważniejszym celem działalności GrupyCDF.

Doświadczeni doradcy finansowi i doradcy ds. nieruchomości

W naszej firmie pracują doświadczeni doradcy finansowi, wysoce wyspecjalizowani doradcy ds. nieruchomości, certyfikowani home stagerzy, fotografowie, rzeczoznawcy, a ponadto partnerzy zapewniający pomoc prawną i notarialną. W rezultacie klient naszego centrum ma zapewnioną kompleksową pomoc.

Korzystając z naszych doświadczeń oraz śledząc zmiany i trendy na rynkach finansowym i nieruchomości, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy rozwiązania pozwalające zaoszczędzić pieniądze i czas. Promujemy nowoczesną kulturę doradztwa, łącząc zawód pośrednika nieruchomości i doradcy finansowego. Zapewniamy nie tylko pomoc finansową, lecz także organizacyjną, marketingową i prawną.

Nasz zespół

Doradcy finansowi i specjaliści ds. nieruchomości:

znak wodny
doradca
zobacz profil Oferty (6)

Paweł BuczyłkoEkspert Finansowy

znak wodny
doradca
zobacz profil Oferty (11)

Agnieszka FalkowskaSpecjalista ds. nieruchomości

znak wodny
doradca
zobacz profil Oferty (1)

Sławomir Jabłonowski Ekspert Finansowy

znak wodny
doradca
zobacz profil Oferty (3)

Maciej PiórkoSpecjalista ds. nieruchomosci

znak wodny
doradca
zobacz profil

Sylwia SkałaSpecjalista ds. nieruchomości

znak wodny
doradca
zobacz profil Oferty (9)

Radosław WolertSpecjalista ds. nieruchomości

znak wodny
doradca
zobacz profil

Małgorzata PrusikSpecjalista ds. nieruchomości

znak wodny
doradca
zobacz profil Oferty (1)

Żaneta SzymańskaSpecjalista ds. nieruchomosci

znak wodny doradca

Paweł BuczyłkoEkspert Finansowy

Menadżer, związany z branżą doradztwa finansowego i nieruchomości od 9 lat. Ekspert w dziedzinie finansów osobistych, rynku nieruchomości oraz form pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej dla sektora MŚP.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w m.in. w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A., bankach oraz jako manager w firmie Expander. Absolwent wydziałów Ekonomii i Informatyki Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Ukończył studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości oraz prawa podatkowego i skarbowości.
Od pierwszych chwil założenia Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem modelu biznesowego, koordynacją procesów sprzedaży oraz wdrażaniem strategii rozwoju.
Interesuje się finansami osobistymi, rynkiem nieruchomości, zarządzaniem przedsiębiorstwem. W pracy jest zwolennikiem budowania pozytywnej motywacji, pracy zespołowej i zaangażowania. Miłośnik aktywnego trybu życia. Sport traktuje jako kolejny sposób na przełamywanie własnych granic.

tel: +48 510 272 141
email: pawel.buczylko@grupacdf.pl

Oferty doradcy (6)
znak wodny doradca

Agnieszka FalkowskaSpecjalista ds. nieruchomości

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, od 6 lat związana z branżą nieruchomości. Absolwentka Wydziału Geodezji i Gospodarki przestrzennej o specjalizacji doradztwo majątkowe i gospodarowanie nieruchomościami.

Profesjonalne doradztwo oraz bardzo dobry kontakt z klientami uważa za podstawowy element w procesie sprzedaży nieruchomości. Zawsze pomocna i zaangażowana w swoją pracę – bo lubi to co robi.

tel: +48 695 808 059
email: agnieszka.falkowska@grupacdf.pl

Oferty doradcy (11)
znak wodny doradca

Sławomir Jabłonowski Ekspert Finansowy

Menadżer, od 6 lat związany z branżą finansową, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, swoje doświadczenie zdobywał w największych instytucjach doradztwa finansowego w Polsce, gdzie wielokrotnie zdobywał tytuł Najlepszego Doradcy Finansowego Roku. Dzięki jego zaangażowaniu i ciężkiej pracy kilkuset zadowolonych klientów spełniło swoje marzenia o własnym "M". Cechuje go ambicja, rzetelność i dobre relacje z klientami. Od wielu lat działa przede wszystkim na rekomendacjach. Każdą sprawę traktuje jak własną.
Specjalista i ekspert zarówno w doradztwie finansowym jak i na rynku nieruchomości.
Od chwili założenia Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii i modelu sprzedaży.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec małej Zuzi i Wiktorii.

tel: +48 669 707 062
email: slawomir.jablonowski@grupacdf.pl

Oferty doradcy (1)
znak wodny doradca

Maciej PiórkoSpecjalista ds. nieruchomosci

Charakteryzuje się lekkim nazwiskiem oraz pozytywnym podejściem do życia. Uważa, że nie ma problemów- są tylko wyzwania. Skupia się na rozwiązaniach. Cechy takie jak odpowiedzialność, sumienność oraz wytrwałość wypracowane podczas ponad 10-letniej kariery sportowej przekłada na wszystkie inne aspekty życia. Uwielbia aktywnie spędzać czas, ciągły rozwój, kontakt z ludźmi oraz wychodzenie poza schematy.

tel: +48732566266
email: maciej.piorko@grupacdf.pl

Oferty doradcy (3)
znak wodny doradca

Sylwia SkałaSpecjalista ds. nieruchomości

Absolwentka Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Ukończyła studia wyższe z zakresu zarządzania nieruchomościami. Bezpośredni kontakt z klientem oraz pełen profesjonalizm jest według niej gwarancją udanych transakcji, które usatysfakcjonują zarówno kupujących jak i sprzedających. Zawsze głęboko angażuje się w to co robi, aby skutecznie osiągnąć cel. W wolnym czasie korzysta z siłowni, jeździ na rowerze.

tel: +48 575 266 166
email: sylwia.skala@grupacdf.pl

znak wodny doradca

Radosław WolertSpecjalista ds. nieruchomości

Jego najważniejszą cechą jest umiejętność dotarcia do potrzeb klienta i ich udanej realizacji. Najbardziej motywują go nowe wyzwania i kreowanie skutecznych rozwiązań. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem zarówno biznesowym, jak i prywatnym zbudował dbając o uczciwe i satysfakcjonujące relacje. Prywatnie wielbiciel dobrych książek, piłki nożnej i wyjazdów w gronie przyjaciół.

tel: +48 575 166 866
email: radoslaw.wolert@grupacdf.pl

Oferty doradcy (9)
znak wodny doradca

Małgorzata PrusikSpecjalista ds. nieruchomości

Rodowita olszynianka, od siedmiu lat napływowa obywatelka trójmiasta. Studiowała zarządzanie w Wyższej Szkole Finansów i Administracji. Dzięki pięcioletniemu doświadczeniu w branży, z łatwością nawiązuje nić porozumienia z klientami. Wychodzi z założenia, ze nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudniejsze do wykonania. Współpraca z ludźmi oraz możliwości pomocy, sprawiają jej wielką radość i motywują do działania.
Miłośniczka aktywności fizycznych. Nie wyobraża sobie życia bez sportowej adrenaliny.

tel: +48 575 313 112
email: malgorzata.prusik@grupacdf.pl

znak wodny doradca

Żaneta SzymańskaSpecjalista ds. nieruchomosci

tel:
email:

Oferty doradcy (1)
Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz być z nami na bieżąco zapisz się do newslettera


Bądź na bieżąco

Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF
10-520 Olsztyn, ul. Mazurska 12/18
tel. 89 527 78 13