logo

02.11.2019

Jak ważna jest kompleksowa obsługa na rynku nieruchomości?

We współpracy ze specjalistami z branży prawnej, biur nieruchomości oraz finansowej klienci cenią sobie uczciwość, kompleksować oraz jakość, oferowanych usług. Coraz częściej poszukujemy usługodawców, którzy w ramach podpisanej przez nas umowy pomogą nam kompleksowo w całym procesie zakupu lub sprzedaży określonej nieruchomości. Dzięki ofercie pakietu takich usług możemy powierzyć naszą sprawę w ręce osób, które, znając temat od początku, będą mogły jak najskuteczniej wyegzekwować korzystną dla nas ofertę, przy jednoczesnych zachowaniu wszelkich niezbędnych formalności.

Oferta Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości, czyli GrupaCDF. 

Pracownicy firmy do każdej sprawy, której się podejmują podchodzą w sposób indywidualny. Wychodzą z założenia, że każdy klient jest wyzwaniem nie starają się działać według odgórnie ustalonych szablonów, schematów. Najważniejszą kwestią we współpracy jest dla ekspertów finansowych jest ustalenie oczekiwań klientów. To, jaka jest nasza cena wyjściowa jest ważne, zarówno przy zakupie, jak i sprzedaży nieruchomości, ponieważ pozwala nam na odpowiedni dobór środków działania. Dodatkowo możemy skonfrontować zamiary oraz plany klientów z możliwościami, jakie daje aktualna sytuacja na rynku. Dodatkowo nasi doradcy kredytowi w Olsztynie mogą od razu rozwiać wątpliwości odnośnie ewentualnego kredytu, możliwości oraz kosztów jego uzyskania oraz naszej zdolności kredytowej. Jest to bardzo ważny krok, ponieważ starając się o kredyt, chcąc kupić dom lub mieszkanie, powinniśmy wstępnie określić nasz budżet, aby mieć świadomość, jakie inwestycje znajdują się w naszym zasięgu.

Pracownicy biura nieruchomości w Olsztynie pomogą Ci także przygotować Twoja nieruchomość na sprzedaż. W dzisiejszych czasach ogromną rolę odgrywają takie aspekty, jak odpowiednia prezentacja wnętrza, reklama w sieci naszej oferty oraz profesjonalizm na każdym etapie transakcji. Korzystając z oferty GrupaCDF możemy mieć pewność, że nasza nieruchomość znajduje się w odpowiednich rękach i już wkrótce znajdzie nowego właściciela. Na stronie internetowej biura nieruchomości możemy zapoznać się z ofertą domów, apartamentów oraz mieszkań, będących na sprzedać. Eksperci naszej firmy dbają o to, aby każde mieszkanie było odpowiednio przedstawione na stronie. Możliwe jest obejrzenie rzutów mieszkania, panoramy widoku na niego czy wstępnej wizualizacji. Dzięki temu inwestorzy już na wstępie mogą zdecydować czy dane mieszkanie spełnia ich oczekiwania i w razie zainteresowania umówić się na jego prezentację już na miejscu.

Specjaliści z zakresu nieruchomości oraz finansów w najwyższym stopniu opanowali także wszelkie kwestie, związane z marketingiem i promocją swoich ofert w sieci. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik marketingowych oferty Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości cieszą się nie tylko zainteresowaniem ze strony klientów, ale także skutecznym procesem sprzedaży. Firma posiada własną bazę klientów, chcących dokonać zakupu nieruchomości, dzięki temu wiedzą, z kim współpracują i łatwiej dopasowują oferty kupna oraz sprzedaży do swoich klientów.

Specjaliści z branży pomagają także przygotować odpowiednią promocję nieruchomości dzięki przygotowaniu profesjonalnej sesji zdjęciowej. Uwagę inwestorów z pewności przykuwają odpowiednio sfotografowane wnętrza, które wcześniej pracownicy odpowiednio przygotowują do tego, aby jak najkorzystniej wypadały w oczach klienta, zachowując jednocześnie prawdziwe i realistyczne odbicie wnętrza, które oferują.

Marketing firmy opiera się także na szeroko zakrojonej reklamie w mediach społecznościowych, czasopismach, gazetach oraz banerach reklamowych. Daje to gwarancję tego, że nasza oferta kupna będzie odpowiednio reklamowana, aby przyciągnąć rzeszę osób, zainteresowanych jej zakupem, co z kolei przełoży się na atrakcyjną dla nas ofertę sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo organizowane są Dni Otwarte w poszczególnych nieruchomościach, co pozwala klientom w niezobowiązujący sposób zapoznać się z ofertą biura nieruchomości. Dzięki temu każdy klient może zostać zauroczony wnętrzem i klimatem danego mieszkania, tym samym decydując się na jego zakup.

Kompleksowość usług GrupaCDF. 

Zakup oraz sprzedaż nieruchomości wiążą się ze skomplikowanym procesem podpisywania umów przedwstępnych, deweloperskich, uczestnictwa w procesie sądowym w związku z wpisem do ksiąg wieczystych, zawieraniem aktów notarialnych etc. Dla osób nie zajmujących nie branżą finansową czy prawną może wydawać się to bardzo złożonym i trudnym procesem, wymagającym współpracy z wieloma specjalistami z różnych gałęzi prawa. W rzeczywistości możemy jednak znacznie uprościć ten proces, decydując się na współpracę z Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości. Jego pracownicy kompleksowo, od lat, zajmują się przeprowadzaniem transakcji kupna-sprzedaży mieszkań w oparciu o obecnie obowiązujące prawo i najwyższe standardy.

Dzięki temu w jednym miejscu możesz połączyć cały pakiet usług, oszczędzając przy tym czas i negocjując korzystną dla siebie wycenę całościową usługi. Dodatkowo eksperci pomogą Ci we wszystkich sprawach około sprzedażowych, dzięki temu zaoszczędzisz stresu, wielu wizyt w bankach oraz ewentualnych niedogodności, mogących wiązać się z brakiem specjalistycznej wiedzy w dziedzinie nieruchomości.

Oferta kredytowa Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości. 

Zaciągnięcie zobowiązania w banku, jakim jest kredyt, to czynność wiążąca się z ogromną ilością formalności, które należy spełnić, aby móc go otrzymać. Co ważne istnieje kilka rodzajów kredytów i w zależności od tego, jaki chcemy uzyskać, będziemy mieli do czynienia z różnorodnymi procedurami ich uzyskania. Specjaliści z GrupaCDF w Olsztynie pomogą Ci w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Jest to obecnie bardzo powszechna metoda, umożliwiająca zdobycie środków na zakup mieszkania, a dzięki pomocy specjalistów z zakresu bankowości, doradców kredytowych z Olsztyna będziemy mieli pewność, że uzyskamy, jak najkorzystniejszą ofertę z naszego punktu widzenia.

Coraz więcej klientów decyduje się także na kredyt hipoteczny, na przykład na budowę domu, co często wiąże się też  z zakupem działki. Dzięki pomocy odpowiednio wykształconych i doświadczonych specjalistów nie będziesz musiał obawiać się, że nie będziesz mógł wybudować wymarzonego domu, ponieważ nie posiadasz odpowiednich środków – pomogą zorganizować Ci wszelkie formalności, niezbędne do tego, aby bank udzielił Ci pożyczki.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i posiadasz kilka zobowiązań kredytowych, których spłacanie jest dla Ciebie zbyt obciążające możesz skorzystać z pomocy ekspertów przy staraniu się o kredyt konsolidacyjny. Dzięki temu wszystkie Twoje zobowiązania mogą zostać połączone w jedno, co prawdopodobnie da Ci możliwość spłacania nieco niższej raty i odciąży Twój budżet.

Możesz także uzyskać pomoc przy staraniu się o uzyskanie pożyczki z banku na dowolny cel – bez zbędnych pytań, formalności i marnowania Twojego czasu. Zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz standardami obsługi klienta.

Pomoc przy wyborze ubezpieczenia osobowego lub majątkowego. 

Coraz częściej wielu z nas stara się zabezpieczyć przyszłość swoją oraz swoich dzieci. Ważne jest także to, że w zasadzie powszechne stało się wymaganie przez banki od swoich klientów ubezpieczenia domu czy mieszkania, na które zostało zaciągnięte zobowiązanie na przykład na podstawie kredytu hipotecznego.

Dzięki wsparciu specjalistów możemy znaleźć ubezpieczenie, które będzie dla nas korzystne cenowo, a jego oferta będzie w pełni odpowiadała standardom, narzuconym przez bank. Ważne jest także to, że specjaliści pomogą nam w doborze zarówno ubezpieczenia majątkowego, którym mogą być objęte nasze domy, garaże, budowle, wszelkie nieruchomości i rzeczy podlegające pod własność cywilną, jak i ubezpieczenia osobowego, gwarantującego nam rekompensatę ewentualnych szkód powstałych w wyniku powstania uszczerbku na zdrowiu etc.

Wsparcie przy inwestycjach i zarządzaniu własnym kapitałem. 

Dzięki wieloletniej obecności na rynku i skupienia w szeregach swoich pracowników najwyższej klasy specjalistów GrupaCDF może zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz usług z zakresu doradztwa finansowego. Chcąc oszczędzać pieniądze na przyszłość dla swojego dziecka czy chcąc je inwestować powinniśmy zasięgnąć porady specjalistów odnośnie tego, co będzie dla nas najbardziej opłacalne, biorąc pod uwagę nasz budżet, ewentualny wynajem plany dalekosiężne oraz to, co jesteśmy w stanie na bieżąco odkładać.

Specjaliści z zakresu finansów pomogą nam także w bieżącym dysponowaniu zgromadzonymi środkami – dzięki temu nauczymy się tego, jak w łatwy sposób dysponować pieniędzmi, aby nie marnować, a pomnażać ich kapitał, co zaprocentuje w przyszłości

Dla klientów ważna jest także wysokość prowizji, jaką pobierają doradcy finansowi przy kwestiach, związanych z kredytami czy zakupami nieruchomości. Pracownicy Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości nie pobierają prowizji za świadczenie tych usług, co także jest dodatkową zaletą współpracy z grupą CDF.

Decydując się na wybór odpowiednich osób, mających nam pomóc przy kwestiach prawnych i formalnych przy kredytach, ubezpieczeniach czy kwestiach związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości, warto postawić na osoby, które zajmują się  kompleksową obsługą. Pozwoli nam to zaoszczędzić czas, pieniądze i energię, którą musielibyśmy poświecić na poszukiwanie kolejnych specjalistów, mających nam pomóc oraz na odpowiednim skoordynowaniu ich pracy tak, aby każde działanie było zgodne z krokami, podejmowanymi przez innych specjalistów, na współpracę z którymi się zdecydowaliśmy. Warto także wziąć pod uwagę to, że GrupaCDF korzysta z nowoczesnych technologii marketingowych, umożliwiających promowanie w mediach społecznościowych oraz posiada wygodną, bardzo intuicyjną stronę internetową, co także zwiększa dostępność do jej kompleksowych usług, tym bardziej zwiększając ich dostępność oraz mobilność dla potencjalnych klientów, oczekujących jakości świadczonych usług.