logo

LOKALIZACJE

Barczewo

Gdy zachorujemy, to udajemy się do lekarza. Jeżeli potrzebujemy porady prawnej, to odwiedzamy adwokata. Gdy wybucha pożar, to dzwonimy po straż pożarną. A gdy próbujemy kupić lub sprzedać mieszkanie, to... zaczynamy kombinować. Agent nieruchomości bardzo często kojarzy się z osobą, która mało co robi, a pobiera dość wysoką prowizję. Najczęściej uważają tak osoby, które nigdy nie korzystały z jego usług albo takie, które nigdy nie kupowały lub sprzedawały nieruchomości na własną rękę. Dlatego zanim skorzystasz z naszych usług, chcemy Ci trochę przybliżyć sposób i zakres naszego działania. Jeżeli uznasz, że wszystkie czynności jesteś w stanie zrobić sam, wówczas nie będziemy Cię do niczego zmuszać.

Biuro nieruchomości w Barczewie

Chcielibyśmy, żeby biuro nieruchomości GrupaCDF w miejscowości Barczewo było dla Ciebie tym samym czym gabinet lekarski lub kancelaria adwokacka. Czyli miejscem, do którego udajesz się w razie potrzeby związanej z nieruchomościami. Co możesz zyskać na współpracy z nami? Przede wszystkim profesjonalną i kompleksową pomoc. W naszym zespole pracują niezwykle doświadczeni doradcy nieruchomości, którzy działają na rynku od wielu lat i przeprowadzili setki różnego rodzaju transakcji. Wspomogą Cię oni na każdym etapie kupna lub sprzedaży mieszkania. Dzięki nim zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu.

Biuro nieruchomości i doradcy finansowi Barczewo

Początek współpracy ma miejsce podczas pierwszego spotkania, które najczęściej odbywa się w naszym biurze. To wtedy powiesz nam o swoich oczekiwaniach. Jest to bardzo ważny etap, bo uzyskana wtedy wiedza pozwoli nam lepiej dopasować do Ciebie oferty. Dlatego mów nam o wszystkim – o tym, że mieszkanie ma mieć dwie sypialnie, że dom ma być z basenem, że okna salonu mają być skierowane na zachód a w najbliższej okolicy ma być sklep i przedszkole. Kiedy poznamy Twoje oczekiwania, to przystąpimy do wstępnego rozeznania. Najpierw pokażemy Ci oferty znajdujące się w naszej bazie. Jeżeli żadne z nich nie przypadnie Ci do gustu, wówczas nasi doradcy rozpoczną poszukiwania na całym rynku.

Poznaj naszych doradców

Co możesz zyskać kupując nieruchomość z GrupaCDF?

W pierwszej kolejności zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa. Weryfikujemy wszystkie nieruchomości, które trafiają do naszej bazy. Starannie analizujemy księgi wieczyste i sprawdzamy czy nie ma tam żadnych niepokojących wpisów. Często zdarza się bowiem, że na danej nieruchomości ustanowiona jest służebność gruntowa lub osobowa. Fakt ten może stanowić problem w przypadku, gdy planujesz kupić nieruchomość na kredyt, ponieważ banki w niektórych sytuacjach mogą odmówić jego udzielenia.
Wszystkie nasze umowy tworzone są po konsultacji z prawnikami. Zyskujesz dzięki temu pewność, że wszystkie zawarte w niej zapisy są zgodne z obowiązującym prawem. Umowy są tworze w taki sposób, żeby w pełni zabezpieczyć wszelkie interesy naszych klientów. Osoby, które kupują mieszkanie na własną rękę często podpisują niezbyt korzystne dla siebie umowy przedwstępne, dodatkowo zgadzając się na zapłatę zadatku. W przypadku, gdy nie uda im się uzyskać kredytu, z jednej strony tracą wymarzoną nieruchomość, a z drugiej wpłacone pieniądze. Z nami możesz być pewien, że taka sytuacja Ci się nie przydarzy.

Biuro nieruchomości Barczewo, szybka sprzedaż dzięki GrupaCDF
Oprócz bezpieczeństwa zyskujesz również mnóstwo cennego czasu. Nie musisz wykonywać setki telefonów z zapytaniem czy dana oferta jest aktualna i kiedy ewentualnie można ją obejrzeć. Wszystko to zrobi za Ciebie nasz agent nieruchomości. Nasza baza nieruchomości jest na bieżąco aktualizowana. Znajdują się tam mieszkania i domy zlokalizowane zarówno w miejscowości Barczewo, jak i na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Jeżeli będzie Cię interesowała tylko sama działka, to również pomożemy Ci ją znaleźć.

Zadzwoń do nas już dziś

Dlaczego warto zlecić nam sprzedaż swojej nieruchomości?

Żeby skutecznie sprzedać nieruchomość nie wystarczy tylko wrzucić oferty na portale z ogłoszeniami. Proces jest dużo bardziej złożony i trzeba na niego poświęcić mnóstwo czasu. Trzeba również podjąć szereg działań marketingowych, żeby nasza oferta zwróciła uwagę potencjalnych kupców. Powierzając nam sprzedaż swojej nieruchomości również otrzymasz pełną, kompleksową obsługę.
Na samym początku będziemy chcieli zobaczyć Twoje mieszkanie lub dom. Następnie stworzymy odpowiedni opis, który zostanie umieszczony w ofercie. Dzięki naszemu doświadczeniu i setkom rozmów z klientami, wiemy na co zwracają oni szczególną uwagę. Bardzo ważne są również zdjęcia. Musisz wiedzieć, że zrobienie odpowiednich zdjęć nieruchomości jest bardzo ciężkim zadaniem. Dlatego nasi agenci bardzo często korzystają z usługi profesjonalistów, którzy dysponują zarówno odpowiednim sprzętem fotograficznym, jak i odpowiednią wiedzą.
Możemy Ci również zaproponować usługę „home staging”, która polega na atrakcyjnym zaaranżowaniu wnętrza, które ma podkreślić charakter mieszkania albo domu. Doradzimy Ci więc, w jaki sposób przygotować nieruchomość do sesji fotograficznej oraz przed planowaną wizytą potencjalnych kupców.

Grupa CDF- biuro nieruchomości w Barczewie

Zapoznaj się z naszą ofertą

GrupaCDF pomoże ci uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób kupuje nieruchomości na kredyt. Dlatego jakiś czas temu zdecydowaliśmy się poszerzyć nasze usługi również o doradztwo kredytowe. Do naszego zespołu dołączyli profesjonalni i doświadczeni eksperci finansowi, którzy są w stanie podjąć się każdego, nawet skomplikowanego tematu. Bardzo często bez takiej pomocy transakcja kupna-sprzedaży nie dochodzi do skutku. Skorzystanie z takiej usługi jest całkowicie darmowe i oczywiście nie jest obowiązkowe.
W jaki sposób działają nasi doradcy finansowi?

W pierwszej kolejności przekażą Ci swoją wiedzę na temat kredytów hipotecznych. Dzięki temu dowiesz się jakie elementy mają wpływ na wysokość raty, jak wygląda i ile trwa cały proces kredytowy oraz jakie dokumenty będą wymagane przez bank. Wszystko będzie przedstawione prostym i przyjaznym językiem, bez trudnej, bankowej terminologii. Następnie doradca przeliczy Twoją zdolność kredytową. Zanim jednak do tego dojdzie, będzie musiał uzyskać od Ciebie kilka niezbędnych informacji. Dlatego usłyszysz pytania o to gdzie pracujesz, ile zarabiasz, jaki jest Twój stan cywilny albo czy masz dzieci. Ważne, żebyś na każde pytanie odpowiedział zgodnie z prawdą, bo każdy z tych elementów może mieć wpływ na wysokość zdolności kredytowej.

Biuro nieruchomości i doradcy finansowi Barczewo
Czasami może dojść do sytuacji, że zdolność kredytowa nie wychodzi. Co wówczas?

Doradzamy wtedy w jaki sposób można ją zwiększyć. Jest na to kilka sposobów i nasi doradcy je znają. Jeżeli natomiast okaże się, że Twoja zdolność kredytowa jest wysoka, to wówczas będziesz mógł pozwolić sobie na droższą nieruchomość. Na tym etapie zostaną Ci przedstawione różne oferty kredytowe. Każda z nich zostanie szczegółowo omówiona i doradca opowie Ci o wszystkich zaletach oraz wadach danego rozwiązania. Musisz pamiętać o tym, że nie ma jednego uniwersalnego banku, który będzie miał najlepszą ofertę dla wszystkich klientów. Dlatego bardzo ważne jest indywidualne dopasowanie oferty kredytowej.
Gdy zdecydujesz się na 2-3 oferty, to w dalszej kolejności nasi eksperci finansowi zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z załatwieniem kredytu. Pomogą wypełnić Ci wnioski kredytowe oraz skompletować niezbędne dokumenty. Następnie przekażą to wszystko do banku i będą nadzorować cały proces kredytowy, aż do momentu decyzji pozytywnej i otrzymania umowy kredytowej. Oczywiście wszystkie jej zapisy zostaną z Tobą szczegółowo omówione.

Pomożemy Ci również wynająć mieszkanie

Dostałeś w spadku mieszkanie po babci? A może opuszczasz na jakiś czas Warmię i Mazury? Jeżeli nie chcesz, żeby Twoje mieszkanie stało puste, to możesz je wynająć za naszym pośrednictwem. Gwarantujemy Ci, że szybko znajdziemy potencjalnego najemcę, który zostanie przez nas szczegółowo sprawdzony.
GrupaCDF Biuro nieruchomości Olsztyn przygotuje również odpowiednią umowę najmu, która będzie zawierała wszystkie niezbędne zapisy. Możemy również zaproponować stworzenie umowy najmu okazjonalnego, która odpowiednio zabezpieczy Twoje interesy. W tym celu pomożemy przygotować wszelkie niezbędne oświadczenia oraz polecimy usługi zaprzyjaźnionego notariusza.

Skontaktuj się z biurem nieruchomości w Barczewie