logo

20.09.2019

O GrupaCDF

Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF to firma, której usługi łączą w sobie działalność agencji nieruchomości oraz biura doradztwa finansowego. Dzięki zatrudnionym w niej doskonałym specjalistom firma GrupaCDF może kompleksowo łączyć te dwie dziedziny i tym samym zapewniać klientom maksymalnie zoptymalizowane usługi.  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF nie tylko pomoże mieszkańcom Olsztyna i okolic znaleźć wymarzoną nieruchomość, ale także przeprowadzi ich przez cały proces zaciągania kredytu hipotecznego.

Sprzedawanie  nieruchomości  albo poszukiwanie nowej to proces, który zawsze przynosi nam wiele stresu. Przeraża nas ilość dokumentów, które należy przygotować, nie możemy połapać się w wyszukiwarkach kredytów, które za każdym razem pokazują co innego. Musimy poradzić sobie ze znalezieniem agencji nieruchomości, prawnika, doradcy kredytowego, notariusza, kogoś kto sfotografuje naszą nieruchomość w taki sposób aby wyglądała ona możliwie dobrze. Banki,  kredyty…  Od nadmiaru obowiązków można dostać zawrotów głowy.
Właśnie dlatego  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF wychodzi na przeciw potrzebom klientów i kompleksowo łączy w sobie usługi agencji nieruchomości oraz biura usług finansowych. To miejsce, w którym wszystkie niezbędne formalności załatwisz za pomocą jednej transakcji, której finalizacja zapewni Ci spokój i komfort. Dzięki doskonałym kwalifikacjom pracowników  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF, możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany indywidualnie i absolutnie profesjonalnie, a efektem współpracy będzie skuteczna i efektywna sprzedaż oraz realizacja wszystkich Twoich oczekiwań. To Ty decydujesz i ustalasz cele, a najlepsi pracownicy i doradcy są do Twojej dyspozycji, aby je zrealizować. Do tego celu dobierane są odpowiednie narzędzia, takie jak skuteczne i nowatorskie techniki marketingowe.
Tak nowoczesne i kompleksowe rozwiązania jakie stosowane są w GrupaCDF to wciąż jeszcze rzadkość na polskim rynku, a mieszkańcy Olsztyna i okolic mają pełną możliwość korzystania z nich za każdym razem kiedy chcą sfinalizować transakcję na rynku nieruchomości.

Na czym dokładnie polegają usługi  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF?

 

Agencja nieruchomości, czyli profesjonalizm i skuteczność

Dla osób, które nigdy nie zetknęły się z działalnością agencji nieruchomości, może nie być do końca jasne, czym zajmuje się taka instytucja. GrupaCDF, podobnie jak inne agencje nieruchomości, ma na celu skojarzenie ze sobą interesów klientów pragnących sprzedać nieruchomość oraz tych, którzy chcieliby ją kupić. Na czym polega to w praktyce?  Do firmy może zgłosić się osoba, która pragnie sprzedać swoją nieruchomość. Niezależnie od tego, czy jest to dom, mieszkanie czy też działka, przydzielony klientowi agent dokona indywidualnego rozeznania i rozpocznie spersonalizowane i indywidualne działania, mające na celu jej szybką sprzedaż.

 

Czym dokładnie zajmują się agenci pracujący w firmie GrupaCDF?

Kompleksowe i indywidualne podejście

Proces kupna lub sprzedaży nieruchomości, w którym uczestniczymy wraz z naszym agentem, będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF charakteryzuje się tym, że podczas procesu sprzedaży agenci unikają schematycznego działania i szablonowego myślenia. Sam proces zaś charakteryzuje się przejrzystością i działaniami, które nastawione są na klienta i jego potrzeby. GrupaCDF gwarantuje profesjonalną analizę i wycenę nieruchomości, która następnie zostaje skonfrontowana z wizją klienta i tym jakie ma on oczekiwania. Możesz mieć pewność, że na całym etapie współpracy, agent nieruchomości jest jedynie doradcą, który dokładnie słucha tego, co masz do powiedzenia. O ostatecznym kształcie oferty decyduje klient, zawsze może on jednak liczyć na merytoryczne i profesjonalne wsparcie ze strony agencji.

Kiedy nieruchomość zostanie już wyceniona, pora na kolejny etap procesu jej sprzedaży, czyli efektywne przygotowanie wszystkich szczegółów. Musimy mieć świadomość, że naprawdę efektywne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży to proces niezwykle istotny i wpływający bezpośrednio na szybkość pozyskania klientów. Agenci firmy GrupaCDF gwarantują kompleksowe działania, które posłużą wyróżnienie Twojej oferty spośród innych, których na rynku nieruchomości jest przecież mnóstwo. Ty jednak możesz mieć pewność, że to właśnie Twoje ogłoszenie będzie przykuwało uwagę potencjalnych klientów. Profesjonalne zaprezentowanie nieruchomości wpływa znacząco na ostateczny koszt jej sprzedaży. Niezwykle istotną rolę odgrywają tutaj zdjęcia. Twoja nieruchomość nie będzie, tak jak to często bywa w innych firmach, fotografowana za pomocą telefonu lub pierwszego lepszego aparatu. Agenci firmy GrupaCDF wiedzą jak dużą rolę odgrywają zdjęcia sprzedawanego obiektu, dlatego gwarantują oni profesjonalną sesję zdjęciową, która uwydatni wszystkie mocne cechy i zalety sprzedawanej nieruchomości. CFD dysponuje własną bazą klientów szukających nieruchomości, jednak generowane przez tę grupę ogłoszenia trafiają na wszystkie najpopularniejsze portale z nieruchomościami. Żeby maksymalnie usprawnić komunikację z potencjalnymi klientami, wykorzystywane są także portale społecznościowe, a ogłoszenie trafia do reklam w gazetach oraz internecie.

Doskonały marketing drogą do celu

Przedstawiciele firmy  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF wiedzą doskonale, że tylko sprawny marketing jest w stanie usprawnić szybkość i zapewnić opłacalność sprzedawanej nieruchomości. Dlatego działania podejmowane przez agentów nieruchomości związanych z GrupaCDF są kompleksowe i maksymalnie zindywidualizowane. Innowacyjne metody z rodzaju  home branding  mają na celu nie tylko zwiększyć szybkość sprzedaży, ale także zmaksymalizować zysk klienta. Poza profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi i umieszczaniem w sieci profesjonalnych ogłoszeń GrupaCDF organizuje także tak zwane dni otwarte. Jest to metoda wciąż jeszcze rzadko spotykana w naszym kraju. Polega na prezentowaniu nieruchomości wszystkim potencjalnie zainteresowanym klientom, którzy w wyznaczonym dniu mogą przyjść i dokładnie jej się przyjrzeć. Klient może także liczyć na specjalnie zaprojektowane bilbordy i banery, prezentujące jego nieruchomość.

 

Doradztwo finansowe, czyli pomoc na najwyższym poziomie

Niezwykły i kompleksowy charakter działań  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF polega na łączeniu w jednej firmie usług agencji nieruchomości oraz doradztwa finansowego. Skoro wiemy już, czym dokładnie zajmują się agenci nieruchomości, pora na solidną dawkę wiedzy na temat obowiązków doradców finansowych.

Kim jest doradca finansowy?

Zawód doradcy finansowego (nazywanego wymiennie doradcą kredytowym) regulowany jest przez ustawę o  redycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, która weszła w życie dnia 23 marca 2017. Nie ma więc mowy o tym, aby doradcą została osoba niewykwalifikowana. Każdy, kto chce określać siebie tym mianem, musi najpierw zdać specjalny egzamin państwowy oraz uzyskać pozwolenie  od Komisji Nadzoru Finansowego. Wówczas dopiero zostaje się wpisanym do rejestru doradców finansowych, gdzie musi zadbać o regularne płacenie składek oraz ubezpieczenie. Każdy klient może mieć pewność, że w Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF pracują jedynie najbardziej wykwalifikowani doradcy kredytowi.
Najprostsza odpowiedź na pytanie: kim jest doradca kredytowy, brzmi: jest to osoba, która ma nam pomóc przejść przez cały proces ubiegania się o kredyt  hipoteczny  oraz służyć radą i pomocą w kwestiach prawnych i finansowych, towarzyszących sprzedaży lub kupnu nieruchomości. To wyczerpujące stwierdzenie można skrócić do jednego prostego zdania: doradca finansowy jest prawą ręką klienta w kwestiach dotyczących pieniędzy i kredytów.

W czym doradca finansowy może nam pomóc?

Wiele osób wciąż niepewnie podchodzi do pomysłu korzystania z usług doradcy kredytowego. Często mamy wątpliwości czy osoba taka nie czyha jedynie na wynagrodzenie, nie wnosząc w naszą sprawę w zasadzie nic istotnego. Właśnie dlatego takie miejsca jak  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF, gdzie usługi doradców są na wyciągnięcie ręki, pomagają burzyć utarte stereotypy i uprzedzenia.
Skorzystanie z usług doradcy finansowego pomoże nam nie tylko oszczędzić pieniądze, ale także przede wszystkim czas. Doświadczony doradca to osoba, która jest na bieżąco ze wszystkimi ofertami kredytowymi, dlatego po przeanalizowaniu Twojej indywidualnej sytuacji finansowej i zdolności kredytowej, będzie w stanie z miejsca zaproponować najkorzystniejsze oferty. Niewątpliwą zaletą korzystania z pomocy doradcy jest także ograniczenie tego, czego wszyscy najbardziej się obawiają, jeżeli przychodzi do brania kredytu – papierkologii i biurokracji. Profesjonalista będzie w stanie od razu powiedzieć nam jakie dokumenty powinniśmy przygotować, a jakie zupełnie nie będą potrzebne. Wytłumaczy nam także, czego będziemy dokładnie potrzebowali na konkretnych etapach postępowania kredytowego. W razie potrzeby pomoże także w przygotowaniu umowy przedwstępnej.
Warto także pamiętać, że współpraca z bankami to dla doradcy finansowego chleb powszedni. Dlatego ma on kompleksową wiedzę na temat procesu przyznawania kredytów i w razie potrzeby możemy liczyć na jego pomoc w negocjacjach z bankiem. Zwróci nam także uwagę na wszelkie ewentualne kruczki prawne i pomoże dopełnić wszystkich formalności. Przeprowadzenie nas przez całą procedurę kredytową, tak aby była ona, jak najmniej stresująca – taka jest właśnie rola dobrego doradcy finansowego.

Eksperci finansowi GrupaCDF to gwarancja jakości i profesjonalizmu

Ze względu na wyjątkowo kompleksowe usługi świadczone przez  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF, nie będziesz musiał tracić czasu na dodatkowe poszukiwania biura doradcy finansowego. Są oni dostępni na miejscu, a filozofia jaką kierują się w pracy, nie odbiega od ogólnej polityki firmy – doskonałe usługi oraz indywidualne podejście do klienta.

 

Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF to kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Główna myśl przewodnia grupy CDF to doskonałe połączenie wielu usług w jednym miejscu. Firma powstała po to, by świadczyć jak najbardziej kompleksowe usługi z zakresu finansów i nieruchomości. Przedstawiciele GrupaCDF zadbali o to, abyś nie musiał korzystać jednocześnie z kilku różnych usług i instytucji. Dlatego właśnie działania tej firmy są wyjątkowo kompleksowe. Decydując się na współpracę z  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF, sfinalizujesz wszystkie potrzebne usługi za pomocą jednej transakcji. Bank? Notariusz? Doradca kredytowy? Prawnik? Nie musisz już biegać po całym mieście, ponieważ wszystko załatwisz w jednej firmie.

Połączenie zawodu doradcy kredytowego i pośrednika nieruchomości to innowacyjna metoda, której próżno szukać w innych firmach w  Olsztynie,  a nawet na terenie całego kraju. Pamiętaj, że w  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF to Ty i Twoje potrzeby stoicie na pierwszym miejscu. Dlatego warunki cenowe zostają z Tobą ustalone i odpowiednio wynegocjowane. Wiesz, za co płacisz i przede wszystkim robisz to za pomocą jednej transakcji. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest sprzedanie nieruchomości, wynajęcie jej czy może kupno – warunki ustalane są indywidualnie a wszystkie formalności załatwiane na miejscu.

 

Biuro  GrupaCDF to miejsce, w którym dopełnisz wszystkich formalności.

Pracownicy  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF to wyspecjalizowani i doświadczeni doradcy finansowi, pośrednicy nieruchomości, fotografowie, home stagerzy, rzeczoznawcy oraz partnerzy zajmujący się kwestiami prawnymi i notarialnymi. Ze względu na duże doświadczenie branżowe oraz to obejmujące pracę z klientem, specjaliści z grupy CDF dbają o to, ale proces obejmujący sprzedaż nieruchomości lub uzyskanie kredytu na zakup nowej były dla Ciebie jak najmniej stresujące. Niewiele firm wraca uwagę na ten aspekt współpracy z klientem, w  Centrum Ekspertów Finansowych GrupaCDF pracownicy mają doskonałą świadomość tego, że ich klient zwykle przechodzi przez stosunkowo stresujący okres w życiu. Niezależnie od tego po jakie usługi zgłaszamy się do grupy CDF, możemy mieć pewność, że zostaniemy potraktowani indywidualnie oraz z dużą dozą empatii.