logo

19.05.2022

Biuro Nieruchomości Grupa CDF – kompleksowy zakres usług pośrednictwa.

Biuro nieruchomości Olsztyn

Planujesz kupić lub sprzedać nieruchomość w Olsztynie bądź okolicach? Świetnie trafiłeś! Grupa CDF to firma oferująca kompleksowy zakres usług pośrednictwa związanym zarówno z rynkiem nieruchomości, ale to też miejsce, gdzie załatwisz wszelkie sprawy związane z kredytem na jej zakup. To grupa wysokiej jakości fachowców specjalizujących się w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy pełne zaangażowanie. Profesjonalnie podchodzimy do każdego z klientów starając się znaleźć odpowiedź na wszystkie jego życzenia.

Spełniamy najskrytsze marzenia naszych klientów dotyczące zakupu domów, mieszkań, działek, ale też lokali użytkowych, a nawet obiektów hotelowych. Przeprowadzka lub przeniesienie się do nowego biura? Z nami wszystko jest prostsze, a dzięki zastosowaniu wszelkich obowiązujących przepisów prawnych, cały proces jest w pełni bezpieczny zarówno dla nabywcy, jak również sprzedającego nieruchomość.

Biuro nieruchomości i doradcy kredytowi w Olsztynie - GrupaCDF

Kompleksowy zakres usług pośrednictwa

Sprzedaż nieruchomości bądź też jej zakup to szereg niezbędnych czynności, które zarówno nabywca, jak i kupujący muszą spełnić, aby transakcję można było ostatecznie sfinalizować. Wiąże się to oczywiście z koniecznością wizyt w wielu placówkach, instytucjach i innych miejscach. Tam napotykamy oczywiście na kolejki, szereg dokumentów, podpisów i wiele innych formalności.

Grupa CDF wychodzi na przeciw każdemu klientowi i oferuje możliwość kompleksowego załatwienia tych wszystkich formalności przy możliwie minimalnym jego zaangażowaniu. Nasza firma to gwarancja skutecznych działań w zakresie pośrednictwa. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalną obsługę na każdym etapie sprzedaży i kupna domów, mieszkań, działek, czy podczas procesu nabycia np. siedliska.

Każda oferta, którą prezentujemy poprzez nasze biuro nieruchomości klientom dotyczy nieruchomości o sprawdzonym stanie prawnym, dzięki temu podczas zakupu nie spotka naszych klientów żadna przykra niespodzianka.

Nasze biuro nieruchomości pomaga przygotować rzetelną i profesjonalnie sporządzoną umowę kupna – sprzedaży nieruchomości, w której zawarte są odpowiednie przepisy chroniące obie strony zawieranej umowy.

W naszym biurze pracuje również ekspert finansowy, który pochwalić może się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Pośrednictwo kredytowe nie kryje przed nim żadnych tajemnic, na wszystkie pytania przybyłych klientów odpowiada wyczerpująco, starając się rozwiać wszelkie wątpliwości związane z procesem kredytowym. Dostępnych ofert kredytowych na rynku jest wiele, ciężko samodzielnie zdecydować się na wybór tej, która w najlepszym stopniu będzie odpowiadała bieżącym potrzebom. Dlatego też warto skorzystać z pomocy naszego eksperta. Wspólnie z klientem sprawdzana jest jego zdolność kredytowa w różnych placówkach bankowych, następnie przygotowywany jest wniosek o kredyt wraz ze skompletowaniem odpowiedniej dokumentacji. Tak przygotowany w sposób poprawny wniosek składany jest do banku. Na życzenie naszych klientów, ekspert finansowy jest obecny również podczas podpisywania umowy kredytowej, aby w imieniu klienta dopilnować, czy wszelkie wcześniejsze ustalenia są w umowie respektowana i jest ona zawarta zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami prawnymi.

Podczas procesu kredytowego w naszym biurze pomożemy uzyskać najkorzystniejszy kredyt w kilku krokach:

 • uzyskanie wstępnej decyzji finansowej – podczas pierwszego spotkania;
 • wybór najlepszej oferty – najdogodniejszy system rat i okres kredytowania;
 • skompletowanie niezbędnych dokumentów;
 • sporządzenie i złożenie wniosków w wybranych bankach;
 • przeprowadzanie negocjacji cenowych z bankami;
 • omówienie i podpisanie umowy kredytowej;
 • bezpieczna finalizacja transakcji i wypłata kredytu.

Usługi oferowane w naszym biurze to również możliwość związana z ubezpieczeniem nabywanej nieruchomości. Odpowiedni wybór oferty ubezpieczeniowej sprawi, że zarówno Twoja nowa nieruchomość, ale również rodzina będą w pełni bezpieczne.

Korzystając z usług naszych pracowników nie tracisz czasu i pieniędzy na:

 • konieczność kontaktu z wieloma bankami w poszukiwaniu najlepszych ofert kredytowych;
 • wizyty i notariusza;
 • konsultacje u prawnika;
 • wyceny u rzeczoznawcy;
 • porównanie ofert nieruchomości.

Nasi pośrednicy gwarantują następujące działania:

 • dobór najkorzystniejszej oferty kredytowej;
 • załatwienie wszelkich formalności;
 • atrakcyjną cenę nieruchomości;
 • zniżki w opłatach notarialnych;
 • skuteczną sprzedaż nieruchomości.

biuro nieruchomości i doradcy finansowi w Olsztynie - GrupaCDF

Usługi oferowane w obrocie nieruchomościami

Sprzedając nieruchomości często należy się nastawić na długi proces poszukiwania nabywcy. Niejednokrotnie to również jest niezliczona ilość telefonów z pytaniami o różnych porach dnia. Dlaczego nie zlecić więc tego profesjonalistom?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza baza klientów staje się coraz szersza. Być może już w niej jest klient, który będzie gotowy kupić od Ciebie dom, mieszkanie, lub też inną oferowaną nieruchomość. Jeżeli nie, zrobimy wszystko żeby to zmienić. Korzystając sprawnie z dostępnych na rynku nowoczesnych narzędzi wykonamy profesjonalne zdjęcia wraz z zachęcającym opisem, umieścimy ogłoszenie wśród najczęściej używanych portali ogłoszeniowych, dzięki czemu zwielokrotnimy szansę na znalezienie interesującego daną nieruchomość odbiorcę.

Korzystając z naszych usług oszczędzasz przede wszystkim czas i pieniądze oraz dajesz sobie szansę na szybką sprzedaż lub znalezienie w prosty sposób interesującej Cię nieruchomości. Dostajesz wyłącznie sprawdzone oferty odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Nie warto tracić czasu na setki ogłoszeń w przeróżnych portalach ogłoszeniowych, których zdjęcia nie pokrywają się z rzeczywistością lub sytuacja prawna oferowanej nieruchomości nie jest jasna przez co proces zakupu znacznie się wydłuży lub nawet nie będzie możliwe jej nabycie.

Nie musisz również korzystać z wielu pośredników urzędujących w różnych biurach lub instytucjach, ponieważ u nas masz wszystko w jednym miejscu. Cały proces możesz swobodnie przejść wspólnie z nami, od poszukiwania interesującej nieruchomości po finalizację transakcji i odbiór aktu notarialnego wraz z kluczami.

agent nieruchomości Olsztyn

Grupa CDF – rynek nieruchomości nie zna lepszego biura w Olsztynie

Szeroki zakres ofert, który można znaleźć w ofercie naszego biura nieruchomości daje możliwość dużego wyboru zgodnie z oczekiwaniami klientów. Różne metraże i rodzaje nieruchomości, a także lokalizacje sprawiają, iż można u nas znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do marzeń klienta.

Działamy głównie na terenie Olsztyna i okolic, ale też coraz więcej nowych ofert mamy w Gdyni oraz w Ostródzie. Chciałbyś zamieszkać nad pięknymi mazurskimi jeziorami? Może -*jednak Trójmiasto byłoby spełnieniem marzeń? Zapraszamy do nas, wyczerpiemy wszelkie możliwości, żeby tylko pomóc naszym klientom. Pełne zaangażowanie jest naszą cechą wyróżniającą spośród konkurencyjnych firm działających w branży pośrednictwa nieruchomości.

Nasze biuro nieruchomości to nie tylko sprzedaż i kupno nieruchomości. Oferujemy również pomoc w zakresie wynajmu. Tu również oferujemy pomoc w sporządzeniu odpowiednio skonstruowanej umowy z zawarciem wszelkich obowiązujących norm i przepisów prawnych chroniących zarówno najemcę, jak również wynajmującego nieruchomość.

Doradcy finansowi i eksperci kredytowi w Olsztynie

Grupa CDF – jakie rodzaje nieruchomości można u nas znaleźć?

Oferta nieruchomości przygotowane przez nasze biuro obejmuje różnorodne możliwości. W bieżącej ofercie można znaleźć:

 • działka – różnorodność lokalizacji, nad jeziorami, bliżej miasta i o różnej wielkości;+99+
 • mieszkanie – największa ilość ofert dotyczy właśnie tego rodzaju nieruchomości, od małych kawalerek po duże, przestronne mieszkania w Olsztynie ale nie tylko, różnorodne lokalizacje dostosowane do oczekiwań klientów;
 • dom – pięknie urządzone domy do wprowadzenia bądź odświeżenie, w wielu lokalizacjach, możliwość warta rozważenia i zapoznania się z dostępną ofertą;
 • lokal usługowy – w zależności od potrzeb dostosowane do prowadzenia małych działalności lub też duże budynki jak np. obiekty hotelowe wystawione na sprzedaż za atrakcyjną cenę.

sprzedaj lub kup nieruchomość z Grupa CDF

Obecna sytuacja na rynku nieruchomości w Olsztynie

W Olsztynie, jak również w całym kraju sytuacja na rynku nieruchomości utrzymuje stały trend. Ceny mieszkań rosną, natomiast zdolności kredytowej potencjalnych kredytobiorców niestety spadają przez wysoką inflację oraz stale wzrastające stopy procentowe. Zapowiadana pomoc rządu może poprawić sytuację kredytową Polaków, lecz wciąż nie wiadomo w jakiej będzie ona formule oraz w jaki sposób faktycznie wpłynie na sytuację obecnych i przyszłych kredytobiorców.

Jednocześnie też na rynku wciąż jest dostępnych wiele mieszkań, domów, czy działek. Zarówno są to oferty z rynku pierwotnego, jak również rynku wtórnego.

Stąd też potrzeba poszukiwania pewnych i sprawdzonych rozwiązań. Takie właśnie oferuje nasze biuro. Doświadczeni agenci związani z pośrednictwem nieruchomościami pomogą przeprowadzić nabywcę bądź sprzedającego nieruchomości przez ten trudny czas i znajdą rozwiązanie również skomplikowanych spraw. Ponadto znając zawiłości procesów kredytowych ekspert finansowy wskaże jakie oferty bankowe będą najkorzystniejsze w określonej sytuacji potencjalnego kredytobiorcy.

biuro nieruchomości Olsztyn

Grupa CFD czeka na Twój kontakt!

Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty dotyczącej rynku nieruchomości. Nasze biuro chętnie przyjmuje potencjalnych klientów, którzy chociażby chcą zorientować się, czy jesteśmy w stanie im pomóc. Zachęcamy zarówno do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e – mail oraz osobiście w jednej z naszych placówek.

Nasza oferta to wyłącznie godne polecenia i w pełni sprawdzone nieruchomości, dzięki czemu proces nabycia nie będzie tak skomplikowany jak się może na początku wydawać. Jesteśmy specjalistami w swoim zawodzie, możemy pochwalić się odpowiednim doświadczeniem. Sprawnie przeprowadzimy przez meandry związane z poszukiwaniem nowej posiadłości oraz poprzez aspekty kredytowe i prawne.

Wyczerpująco przedstawimy wszelkie informacje, które interesują naszych klientów, służymy pomocą w każdym aspekcie z zakresu doradztwa nieruchomości.