logo

LOKALIZACJE

Olsztyn

Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF to firma świadcząca kompleksowe usługi, łączące w sobie biuro doradztwa finansowego oraz agencję nieruchomości. Mieszkańcy Olsztyna i okolic mają możliwość skorzystania z rzadko spotykanych na polskim rynku tak kompleksowych usług. Wiedza i doświadczenie pracowników firmy, pozwolą nam w szybkim tempie sfinalizować transakcję, bez konieczności odwiedzania wielu biur różnych specjalistów.

Biuro nieruchomości Olsztyn

Osoby, które nigdy nie zetknęły się z instytucją agencji nieruchomości, mogą nie być pewne co do tego, czym rzeczywiście takie firmy się zajmują. Biuro nieruchomości jest miejscem, którego pracownicy pomogą nam sprzedać nieruchomość, wynająć lub kupić zupełnie nową. Niezależnie od tego, czy chcemy sprzedać dom, mieszkanie czy działkę, agent nieruchomości pomoże nam skomponować odpowiednie ogłoszenie, ułoży strategię marketingową oraz będzie towarzyszył nam przy finalizowaniu transakcji. W GrupaCDF znajdziemy doświadczonych pośredników nieruchomości, którzy przeprowadzą nas przez proces sprzedaży i nie pozwolą, abyśmy zgubili się w labiryncie formalności.

Zobacz oferty w tym mieście

Czym zajmują się pracownicy grupaCDF?

Wybierając Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF możemy mieć pewność, że w procesie sprzedaży lub kupna nieruchomości na terenie miasta Olsztyn i nie tylko, wszystkie nasze indywidualne potrzeby zostaną wzięte pod uwagę. Pracownicy GrupaCDF starają się w swoich działaniach unikać szablonowego myślenia i określonych schematów działania. Pełna przejrzystość działania oraz nastawienie na klienta i jego potrzebny – to filozofia, według której działają pracownicy Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF. Na początkowym etapie współpracy z klientem dochodzi do profesjonalnej analizy i wyceny nieruchomości, która zostaje skonfrontowana z wizją klienta. Możesz mieć pewność, że pośrednicy nieruchomości z GrupaCDF są jedynie Twoimi doradcami. O ostatecznym kształcie oferty zawsze decyduje klient. Warto jednak pamiętać, że masz pod ręką profesjonalistę, który jest w stanie pomóc Ci na każdym etapie procesu sprzedaży.

 

Szukasz doradcy finansowego- kliknij tutaj

nieruchomosci-kredyty-ubezpieczenia-olsztyn

Biuro nieruchomości i kredytów Olsztyn -Jak działamy ?

Doskonale wiemy jak ogromną rolę w handlu na rynku nieruchomości odgrywa marketing. Właśnie dlatego, w całkowitej współpracy z klientem, podejmują oni wiele inicjatyw, mających na celu wypromowanie Twojego domu, mieszkania lub działki. Sam pewnie doskonale wiesz, że więcej osób zwraca uwagę na ogłoszenia, które ozdobione są pięknymi zdjęciami. Właśnie dlatego z GrupaCDF współpracują profesjonalni fotografowie, którzy zadbają o to, aby Twoja nieruchomość została poddana doskonałej sesji fotograficznej. Profesjonalnie zrobione zdjęcia zostaną następnie umieszczone w ogłoszeniu np dla miasta Olsztyn. Musisz wiedzieć, że  Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF ma własną bazę klientów poszukujących nieruchomości na sprzedaż. Jednak ponadto, Twoje ogłoszenie zostanie umieszczone na wszystkich najpopularniejszych portalach dotyczących obrotów nieruchomościami. Agenci pracujący w GrupaCDF doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są w dzisiejszych czasach social media, dlatego możesz być pewny, że Twoje ogłoszenie zostanie dobrze wypromowane na wszystkich portalach społecznościowych. Reklamy umieszczane są także w gazetach oraz na stronach internetowych i bilbordach.
Sprawny marketing ma nieoceniony wpływ na szybkość zakończenia transakcji, dlatego nasi specjaliści stawia się na kompleksowe i maksymalnie zindywidualizowane działania. Poza standardowymi kwestiami, takimi jak fotografie czy promowanie ogłoszeń, we współpracy z GrupaCDF możesz liczyć na takie rozwiązania jak dni otwarte. Jest to strategia marketingowa rodem zza oceanu, która polega na organizowaniu dni, w których nasza nieruchomość jest otwarta dla wszystkich, którzy mają ochotę ją obejrzeć. To nowatorski i doskonały sposób na pozyskanie potencjalnych kupców. Jako klient naszego biura możesz liczyć także na specjalnie zaprojektowane bilbordy i banery, które będą prezentowały Twoją nieruchomość.

Szukasz kredytu/ubezpieczenia

biuro nieruchomosci olsztyn

Nieruchomości i kredyty- Obsługujemy kompleksowo

Niezależnie od tego, czy masz do sprzedania  dom,  apartament  czy działkę w  Olsztynie  i okolicach, jeżeli zdecydujesz się na współpracę z  Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF, możesz liczyć na kompleksowe i indywidualne podejście do Twojego przypadku. Agenci z GrupaCDF są doskonale przeszkoleni i profesjonalni, dlatego z łatwością przeprowadzą Cię przez cały proces sprzedaży lub kupna nieruchomości. Masz pewność, że od strony formalnej wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a Twoje zdanie zostanie zawsze wysłuchane. Pamiętaj, że to Ty masz ostatnie zdanie, jednak pracownicy GrupaCDF bez względu na okoliczności, posłużą Ci swoją profesjonalną i kompleksową opieką.
Skorzystanie z usług biura nieruchomości zawsze znacznie ułatwia stresujący proces sprzedaży lub kupna mieszkania. Dzięki nam masz dostęp nie tylko do profesjonalnych usług pośredników nieruchomości, ale także do biura doradztwa finansowego.

Skontaktuj się z nami

kredyty-ubezpieczenia-grupacdf

Doradztwo finansowe w mieście Olsztyn na najwyższym poziomie

Specyfika GrupaCDF polega na kompleksowym połączeniu usług doradztwa kredytowego oraz biura nieruchomości w jednej instytucji. Dzięki temu jest to jedna z niewielu firm na polskim rynku, która może przeprowadzić Cię przez cały proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Na czym polegają usługi doradcy finansowego?

Czasami nazwa ta bywa używana zamiennie z terminem „doradca  kredytowy„. Jest to osoba, której zawód regulowany jest przez ustawę o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, która weszła w życie w marcu 2017 roku. Aby zapracować sobie na ten termin, trzeba najpierw zdać specjalny egzamin państwowy. Nie ma więc ryzyka, że osoba, do której trafimy, będzie kimś wziętym z ulicy. W  Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF pracują jedynie najbardziej wykwalifikowani i profesjonalni specjaliści w swojej dziedzinie.

Proces ubiegania się o  kredyt hipoteczny  jest niezwykle stresującym okresem w życiu większości z nas. Przygniata nas sterta formalności, których trzeba dopełnić, zastanawiamy się jakie dokumenty będziemy musieli przygotować, a które okażą się zupełnie niepotrzebne. Stresujemy się wyborem banku, z którym podpiszemy umowę, nie wiemy do końca jak przeprowadzić negocjacje. A kiedy już w końcu ten kredyt dostaniemy, należy jeszcze załatwić sprawy związane z kupnem mieszkania lub domu. Co się z tym wiąże? Wizyta u prawnika, notariusza, w biurze nieruchomości…  Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF wychodzi naprzeciw wszystkim mieszkańcom Olsztyna, którzy myślą praktycznie i wszystkie formalności chcieliby załatwić w jednym miejscu, za pomocą jednej transakcji. Z Grupą CDF jest to możliwe.

doradca-kredytowy-olsztyn-agent-biuro-kredyt
Pracujący w biurze firmy doradcy kredytowi przeprowadzą Cię przez cały proces ubiegania się o kredyt. Są to osoby, które doskonale orientują się w aktualnych ofertach banków, dlatego po zapoznaniu się z Twoją dokładną historią kredytową, przedstawią Ci te oferty, które będą dla Ciebie najlepsze. Ponieważ indywidualne podejście do klienta jest mottem  naszej firmy, doradca finansowy będzie służył Ci radą i pomocą na każdym etapie tej trudnej drogi. Jest to osoba doświadczona we współpracy z bankami, dlatego pomoże Ci ona wynegocjować lepsze warunki kredytowe oraz zwróci uwagi na wszystkie kruczki prawne, które mogą ewentualnie pojawić się w umowach. Może być także obecny przy finalizowaniu umowy, tak abyś miał pewność, że to, co podpisujesz, nie przysporzy Ci w przyszłości żadnych problemów.  Dobry doradca kredytowy to Twój anioł stróż, który czuwa na każdym kroku i nie pozwoli, żeby jakiekolwiek okoliczności weszły Ci w drogę. Oczywiście możesz mieć pewność, że wszystkie decyzje będą ostatecznie podejmowane przez Ciebie. Chociaż doradca zawsze służy radą i pomocą, nigdy nie będzie ingerował w Twoje postanowienia.

Zobacz nieruchomości w twoim mieście

Nieruchomości i kredyty w jednym miejscu czyli kompleksowe usługi drogą do sukcesu

Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF to firma, która oferuje mieszkańcom Olsztyna najwyższej jakości kompleksowe usługi łączące doradztwo finansowe oraz biuro nieruchomości. To innowacyjne połączenie daje Ci możliwości, o jakich jeszcze niedawno mogłeś jedynie marzyć. Jeżeli chcesz kupić swoje wymarzone mieszkanie, GrupaCDF nie tylko przedstawi Ci oferty ze swojej bazy, ale także zapewni usługi doradztwa kredytowego. Twój osobisty doradca przeprowadzi Cię suchą stopą przez cały proces ubiegania się o kredyt. Ponieważ w  naszej firmie pracują najbardziej wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem, możesz liczyć na wsparcie w stresowych sytuacjach.

Jeżeli zaś chcesz sprzedać nieruchomość, również możesz liczyć na kompleksową obsługę. Twoja własność zostanie profesjonalnie wyceniona oraz sprzedana za pomocą nowatorskich i niezwykle skutecznych metod marketingowych.
Biuro  GrupaCDF łączy w sobie usługi doradców kredytowych, pośredników nieruchomości, profesjonalnych fotografów, prawników, notariuszy… Wszystko to oparte to nastawioną na klienta i maksymalnie zindywidualizowaną ofertę.  Nasz specjalista pomoże Ci nie tylko szybko sfinalizować transakcję, ale także, w ramach nowoczesnych działań marketingowych mogą polepszyć Twoją sytuację negocjacyjną. Jednym słowem – dobrze wypromowane  mieszkanie  można sprzedać drożej, niż na początku Ci się wydawało.
Na polskim rynku funkcjonuje niewiele firm świadczących tak kompleksowe usługi, jak Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF. Mieszkańcy Olsztyna i okolic mogą czuć, że w razie potrzeby mają się gdzie zgłosić, a wszystkie formalności naprawdę da się połączyć w jednym miejscu. GrupaCDF to przede wszystkim komunikatywność i nowoczesne rozwiązania, których mogą miastu  Olsztyn zazdrościć nawet największe polskie miasta. Współpraca z  Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości GrupaCDF na pewno będzie dobrą decyzją.

Skontaktuj się z nami