logo

LOKALIZACJE

Biskupiec

Decydując się na zakup, sprzedaż lub wynajem nieruchomości często zadajemy sobie pytanie, czy robić to na własną rękę, czy może skorzystać z usług profesjonalistów? W Stanach Zjednoczonych nikt nie ma tego typu dylematów. Tam wszystkie transakcje na rynku nieruchomościowym odbywają się za pośrednictwem agentów nieruchomości. Swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego klienta staramy się sprawić, żeby u nas było podobnie. Wielu klientów nie korzysta z tego typu usług, bo często nie wiedzą co mogą zyskać. A korzyści jest całkiem sporo.

Biuro nieruchomości Biskupiec

Odwiedzając nasze biuro nieruchomości w Biskupcu w pierwszej kolejności zyskujesz kompleksową obsługę w jednym miejscu. Zakup lub sprzedaż nieruchomości, to bardzo złożony proces, który wymaga załatwienia wielu formalności, zwłaszcza jeżeli posiłkujemy się kredytem hipotecznym. Wówczas musisz współpracować z pracownikiem banku, rzeczoznawcą, prawnikiem czy notariuszem. Decydując się na współpracę z nami nie będziesz się musiał o nic martwić. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego kredytu hipotecznego, polecimy Ci najlepszego rzeczoznawcę, nasi prawnicy przygotują dla Ciebie wszystkie niezbędne umowy, a zaprzyjaźniony notariusz zaoferuje korzystną cenę.
Możesz więc sprawić, że coś co na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane, w rzeczywistości jest proste. Dzięki nam zyskujesz przede wszystkim cenny czas. Wykonamy za Ciebie wiele żmudnych czynności, na które Ty straciłbyś wiele dni. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu oraz sprawimy, że sprzedasz swoją nieruchomość za dużo wyższą cenę niż planowałeś. Żebyś lepiej mógł nas poznać, to zapraszamy Cię do naszej siedziby, gdzie przy kawie lub herbacie opowiemy Ci o naszej pracy, a Ty opowiesz nam o swoich oczekiwaniach. Będzie to dobry początek długofalowej współpracy.

Zapoznaj się z ofertą nieruchomości w Biskupcu

Kup swoją wymarzoną nieruchomość w Biskupcu

Bardzo chętnie pomożemy Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Kiedy opowiesz nam już o swoich wymaganiach dotyczących domu lub mieszkania, to nasi doradcy przystąpią do wyszukania najlepszych ofert. Może się zdarzyć tak, że w danej chwili w naszej bazie nie będzie odpowiedniego lokalu. Nic się jednak nie martw. Mając określone kryteria nasz agent nieruchomości jest w stanie bardzo szybko taką nieruchomość pozyskać.

Doradcy ds nieruchomości w Biskupcu
Korzystając z naszych usług masz 100% pewność, że każde proponowane Ci mieszkanie jest zweryfikowane pod kątem prawnym. Co to dokładnie oznacza? Bardzo często zdarzają się przypadki, że na dana nieruchomość obciążona jest służebnością. Nie ma co prawda żadnych przeciwwskazań, żeby kupić lub sprzedać takie mieszkanie, ale problem pojawi się w sytuacji, gdy będziesz chciał zakup takiej nieruchomości skredytować. Jeżeli będzie ona obciążona służebnością osobistą, to będziesz miał problem z uzyskaniem kredytu i cała transakcja nie będzie mogła dojść do skutku.
Wszystkie tworzone przez nas umowy powstają przy konsultacji z prawnikami. Daje Ci to pewność, że wszystkie zapisy są zgodne z prawem i całkowicie zabezpieczają Twój interes. W przypadku, gdy taką umowę tworzymy sami, często nie wiemy co ma się w niej znaleźć, a niektóre osoby wprowadzają do nich niedozwolone zapisy. Z nami unikniesz tego problemu.
Nie będziesz się musiał również martwić o kontakt ze sprzedającym. Wszystkim będą zajmować się doradcy nieruchomości. Umówią dla Ciebie wygodny termin na oglądanie nieruchomości, załatwią również od strony sprzedającej wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do załatwienia kredytu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które mają nietypowe godziny pracy albo często opuszczają Biskupiec w celach podróży służbowych.
Nasze biuro nieruchomości w Olsztynie pomoże Ci również w sytuacji, gdy będzie Cię interesowała jakaś działka. W naszej bazie znajduje się ich bardzo wiele i każda z nich jest położona w atrakcyjnym miejscu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Masz pytanie? Skontaktuj się już dziś z biurem nieruchomości

Sprzedaj szybko dotychczasową nieruchomość w Biskupcu

Wydaje Ci się, że sprzedaż nieruchomości to proste zadanie? Zmienisz zdanie, gdy będziesz chciał to zrobić na własną rękę. W pierwszej kolejności musisz stworzyć odpowiedni opis dla potencjalnych kupców. Co jednak powinno się w nim znaleźć? Z reguły kopiujemy wtedy opisy z innych ofert, zmieniając jedynie parametry. Drugą kwestią są zdjęcia. Zrobienie odpowiedniego, które sprawi, że ktoś zakocha się w Twoim mieszkaniu, jest niezwykle trudne. Doskonale wiedzą o tym nasi doradcy, dlatego każdy z nich wyposażony jest zarówno w odpowiedni sprzęt fotograficzny, jak i w niezbędną wiedzę z zakresu fotografowania nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy na tym polu z profesjonalistami, którzy tworzą dla nas tak zwany „wirtualny spacer”, dzięki któremu każdy może zwiedzić daną nieruchomość na ekranie komputera lub smartfona.

Centrum Ekspertów Finansowych i doradców nieruchomości Grupa CDF w Biskupcu
Wiemy również na co zwracać uwagę tworząc opis Twojej nieruchomości. Nasze teksty są oryginalne i nigdy nie stanowią kopii innych ofert. Są zrobione w bardzo przejrzysty i przyjazny dla oka sposób. W połączeniu z profesjonalnymi zdjęciami stanowią idealną przynętę dla potencjalnego kupca. Same zdjęcia jednak nie wystarczą, żeby skutecznie sprzedać Twoje mieszkanie lub dom. Ważna jest również odpowiednia prezentacja nieruchomości. Dlatego dbamy o odpowiednie przygotowanie danego lokalu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu wiemy na co potencjalni kupcy zwracają szczególną uwagę, więc jesteśmy w stanie dobrze się do tej czynności przygotować.
Jeżeli chcesz uczestniczyć podczas oprowadzania potencjalnych kupców po nieruchomości, to oczywiście gorąco Cię do tego zapraszamy. W końcu nie ma to, jak informacje z pierwszej ręki. Jednak, gdy nie masz na to czasu, to możesz nam całkowicie w tej kwestii zaufać. Załatwimy wszystko tak, żeby obie strony były zadowolone.

Poznaj nasz zespół

Załatw wszystko w jednym miejscu

GrupaCDF biuro nieruchomości Biskupiec, eksperci finansowi
Ciężko w dzisiejszych czasach kupić nieruchomość za gotówkę. Zwłaszcza, gdy jest się młodą osobą, która dopiero rozpoczęła swoją karierę zawodową i nie była w stanie odłożyć większej sumy pieniędzy. Dla takich osób ratunkiem jest kredyt hipoteczny. Wiele przeprowadzonych przez nas transakcji nie doszłoby do skutku, gdyby nie finansowa pomoc płynąca z banku. Dlatego, żeby ułatwić Ci życie, postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o doradztwo kredytowe.
Nasi eksperci finansowi zajmą się załatwieniem Twojego kredytu hipotecznego od A do Z. W pierwszej kolejności wyliczą zdolność kredytową. Jest to bardzo ważne, bo wielu klientów w ciemno podpisuje umowę przedwstępną i wpłaca zadatek, a dopiero później idzie do banku. Na miejscu okazuje się, że taki klient nie ma zdolności kredytowej. Wtedy nie dość, że nie kupuje nieruchomości, to traci również pieniądze w postaci zadatku. Współpracując z nami unikniesz takiego problemu. Jeżeli zdolność kredytowa okaże się nie wystarczająca, to pokażemy Ci w jaki sposób można ją zwiększyć. W przypadku, gdy będzie ona wyższa niż sądziłeś, będziesz mógł się zainteresować droższymi mieszkaniami, a nawet pomyśleć o domu.
Doradcy finansowi pomogą również załatwić wszystkie formalności, zaczynając od skompletowania dokumentów i spisania wniosków, kończąc na analizie umowy kredytowej. Twoja rola w tym procesie jest ograniczona do minimum i polega najczęściej na dostarczeniu odpowiednich dokumentów oraz na złożeniu podpisów. Dla Twojej wygody wnioski kredytowe mogą być spisane w dowolnym miejscu, nawet w Twoim domu.
Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepszą aktualnie ofertę kredytową na rynku. Każda instytucja finansowa ma swoje określone zasady i procedury. Doświadczeni doradcy doskonale się w tym wszystkim odnajdują, dlatego poradzą sobie z każdym, nawet najtrudniejszym tematem. Ważne w tej usłudze jest również to, że nie będzie Cię ona nic kosztowała. Cała pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego jest bezpłatna.
Nie jest to jedyna możliwość na zaoszczędzenie swoich pieniędzy. Jak zapewne dobrze się orientujesz każda transakcja kupna-sprzedaży ma swój szczęśliwy finał u notariusza. Polecimy Ci naszą zaprzyjaźnioną kancelarię notarialną, która szybko i sprawnie przygotuje akt notarialny, nie pobierając przy tym zbyt wysokiej taksy.

Zadzwoń już dziś