znak wodny

CENTRUM DORADZTWA FINANSOWEGO I NIERUCHOMOŚCI ARTYKUŁY

Chcąc zapewnić naszym klientom obsługę z zakresu innowacyjnego pośrednictwa przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości oraz z zakresu doradztwa finansowego, na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany i trendy, jakie dokonują się na rynkach finansowych i nieruchomości. Ciekawe informacje na ten temat publikujemy też na naszej stronie internetowej.

Sortowanie

Dobre Biuro Nieruchomości, czyli JAKIE?

Wrzuciłeś ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości ale nic się nie dzieje? Zleciłeś sprzedaż Biurowi Nieruchomości ale nadal nie ma postępów? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, na które trzeba zwracać uwagę wybierając firmę, która zaopiekuję się sprzedażą Twojej nieruchomości. Dzięki nim dokonasz najlepszego wyboru.

2016-10-28 17:01:06|Paweł Buczyłko szczegóły

Umowa na Wyłączność. Na czym polega?

Na pewno zdarzyło Ci się, widzieć jedną ofertę nieruchomości, w wielu portalach, a nawet na jednym, ale w zupełnie innych cenach, z innymi zdjęciami i opisami i co więcej bez wskazania dokładnej lokalizacji nieruchomości której ta oferta dotyczyła. Czułeś się trochę zagubiony i ta oferta nie budziła Twojego zaufania? Rozumiemy Cię! Spotkałeś się z przypadkiem umowy otwartej, gdzie jedną ofertę mogą prezentować i sprzedawać różne biura nieruchomości.

2016-09-22 14:30:24|Paweł Buczyłko szczegóły

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI TO NIE AGENT. O RÓŻNICY SŁÓW KILKA

Słyszysz - agent nieruchomości- i już czujesz niepewność? W myślach powtarzasz zasłyszane stereotypy o wysokiej prowizji i braku działania? Dowiedz się czym różni się agent nieruchomości od doradcy!

2016-07-26 08:59:43|Paweł Buczyłko szczegóły

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz być z nami na bieżąco zapisz się do newslettera


Bądź na bieżąco

Centrum Doradztwa Finansowego i Nieruchomości GrupaCDF
10-520 Olsztyn, ul. Mazurska 12/18
tel. 89 527 78 13